Skip to content
Close

Ekspordi VIP Meistriklass fookusega Põhjamaade turgudel

Euroopa käib hetkel kikivarvul.

Eesti majandus on üsna põlvili ja inimesed on ärevad, hinnatundlikud ja ettevaatlikud.

Norra SKP on ajaloolistes kõrgustes, teised Põhjamaade riigid naudivad riiklikul tasandil ekspordi tugevdamise pakette ülisuurel tasemel.

Meie rõõmuks on ka import Põhjamaadesse tagasi tõusuteel.

Eesti ettevõtetel on äärmiselt oluline end vähemalt korralikult ette valmistada ekspordiks, ideaalis teha kohe ja kiirelt oma esimesed sammud.

Olgu esimeseks partneriks kasvõi üksainus pood Trondheimis Norras või väike tootmishoone Lõuna-Jüütimaal Taanis – kui jalg on juba uksevahel ja positiivne tagasiside taskus, siis on uued uksed kiirelt avanemas!

See on meie Põhjamaade kogemustel põhinev ennustus.

Ekspordi VIP MeistriklasS - Põhjamaade turud (1)

KOHTUME 30.01 2024, kell 10-16 Tallinnas!

Victoria Silber ja Leila Haugas kutsuvad Sind VIP Meistriklassi, kus ühe ja intensiivse päeva jooksul saab Sinust Sinu ettevõtte Põhjamaade turgude asjatundja. 

Põhifookusega Taani turul, näidetega Põhjamaadest ning võrdlustega Aasia turgudelt, anname Sulle vägeva oskustepagasi, mille saad juba järgmisel päeval rakendusse panna – samal ajal lahendades Sinu ettevõtte suurima takistuse soovitud turule laienemisel!

export and localizing in denmark

Ekspordi VIP Meistriklass annab Sulle:

Enesekindla oskuse luua oma ettevõttele strateegia Põhjamaade turgudele sisemiseks, seal just õigeid kontakte leida ja need kohtumisteks pöörata.

Sa saad teada, kuidas juba leitud kontaktidega ka reallselt kontakti saada! Üks-kaks e-maili seal eriti kaugele ei vii isegi päris sooja leadi puhul.

Päevakava:

Alustame kell 10:00

– Põhjamaade turgudele sisenemise strateegia (mis on globaalselt laiendatav).

– Sinu ettevõtte jaoks õigete kontaktide leidmise strateegia.

12:00 – 13:00 Lõunapaus

13:00 jätkame praktiliste juhenditega, mis viivad sind läbirääkimiste laua taha:

– Põhjamaades toimiva ärikultuuri ja tööstiili ülevaade, mis aitab Su ettevõttel mõjuda usaldusväärsena ja vältida fataalseid vigu (mis sind siiani laua taha ei ole viinud).

– Juhendid, kuidas põhjamaalasi veebikõnesse või füüsilisele kohtumisele saada.

Vahepeal väike kohvipaus ja lõpetame kell 16:00.

Swedish Workplace business culture (1)

Tule Sinule kohandatud Meistriklassi, kui:

– Sul on ettevõte, mille pakkumist soovid viia Põhjamaade turgudele ja ehk kaugemalegi, kuid ei ole osanud kuskilt otsast pihta hakata.

– Sa tahad teada, kuidas leida just neid õigeid kontakte, kellega ühendust võtta ja jalg ukse vahele saada.

– Sa tahad teada, kuidas vastava riigi potentsiaalsete partneritega ühendust võtta ja selles ka tulemusi saada, kuidas parimaid mooduseid leida ning seejuures end julge ja enesekindlana tunda.

Oled kõike eelnevat proovinud, kuid ei ole siiani end läbirääkimistele suutnud saada.

Võib-olla on sul vaid üks nendest muredest, võib-olla kõik.

Lahenduse annab sulle VIP Meistriklass, kus ka just Sinu ettevõte saab reaalseid lahendusi ja selge tegevusstrateegia.

Me analüüsime enne Meistriklassi toimumispäeva läbi Sinu ettevõtte hetkeseisu, ekspordivõimalused ja planeerime päeva sisu vastavalt.

Sinu pühendunud juhendajad

Victoria Silber

Victoria Silber, kellel on Taanis konsultatsiooniettevõte Localize Nordic, omab värvikat kogemustebaasi Põhjamaalastega kohapeal asjaajamises alates aastast 1998, olles muuhulgas õppinud, töötanud ja koolitanud nii Rootsis, Taanis kui Norras ja lansseerinud ka Eestis ühe tugeva Norra brändi.

Victoria Silber - export localization advisor in the nordics

Keskendunud ettevõtete lokaliseerimisele ekspordiks Põhjamaade turgudel, valdab Victoria vabalt nii taani- kui norra keeli, suhtleb “skandinaviska” keeles vabalt ka rootslatega – ning suudab nende riikide infopagasist välja tõmmata ükskõik, mille kohta teavet vaja on saada.

Victoria on aastaid olnud abiks ka Eesti loome-ettevõtjatele ning olnud mentoriks nii Tartu Loomemajanduskeskuses kui Tallinna Loomeinkubaatoris.

Victoria on regulaarselt nõustatud Taani ettevõtlusmaja Erhvervshus Hovedstaden poolt ja alustab ise uuest aastast Taani investeerimisettevõttes CVX Ventures nõustajarollis ning loob silda Põhjamaade, Baltikumi ja Lõuna Korea vahel, abiks mitmed Koreas baseeruvad ekspordiagentuurid.

Loe Victoria tegevuse kohta lähemalt Localize Nordic lehelt ning oled teretulnud ühenduma siin: Victoria Silberi LinkedIn.

Leila Haugas

Leila Haugas, kelle EYBA programm avab uksed globaalsele ekspordimaastikule, on aga teada ja tuntud kui Eesti ekspordi-kuninganna, kellel on aastatepikkused kogemused.

EYBA -Leila Haugas and global export masterclass

Leila oma ääretult nakkava suhtluse ja maailmarõõmuga on kogunud pikaaegse kogemustepagasi globaalsel tasandil ning aidanud välisturgudele ridamisi ambitsioonikaid Eesti ettevõtteid. 

Leila on teinud aktiivset ekspordimüüki nii USAs, Skandinaavias kui Kesk-Euroopas, aga ka Jaapanis ja Lõuna-Koreas, kuid tema eriline kiindumus kuulub India ja Araabiamaade turgudele, seega saad päeva kasutada ka selleks, et endale sellel tasandil mõtteteri napsata. Leila näited maailma ekspordimaastikult inspireerivad suurelt mõtlema ja mõistma, mis tegelikult võimalik on!

Leila tegemistega saad lähemalt tutvuda ka Timo Porvali Ekspordime saates siin: Leila Haugas: 8 sammu uuele turule sisenemiseks.

Leila LinkedIni leiad siit ning EYBA programmist loe lähemalt siit: Expand Your Business Abroad.

Garantii

Victoria ja Leila teevad kõik selleks, et iga VIP Meistriklassist osa võttev ettevõte saab kohapea personaalset tuge ja mitte keegi ei lahku ilma edasise tegevuse strateegia ülevaateta.

Kui sa koolitusega rahule ei jää, on sul õigus raha makstud tagasi nõuda.

 

Tule ning ole valmis uuel aastal uuele turule liikuma!

Koolituse hind on sel korral vaid 349,-+Taani KM 25%, maksukohuslasel 0%)

Registreeru juba täna!

Asukoht: Hessnery maja, Pärnu mnt 453H (võib Tallinna piires muutuda).

Aeg: 30. jaanuar 2024, kell 10-16.

Toitlustus: Tervislik kehakinnitus ja snäkid, mis ergutavad vaimu!

Küsimuste korral võta ühendust Victoriaga: v.silber@localizenordic.com

Export to Denmark (1)